Nasza kadra


Siedziba firmy /Sandomierz/

Maciej Kuśmierz
– Prezes Zarządu – właściciel
Z zamiłowania leśnik, pasjonat przyrody. Na co dzień otacza się naturą, dzięki miejscu w którym mieszka - z dala od zgiełku miast. Ciepły i życzliwy człowiek, na którego zawsze można liczyć. Pracę w firmie rozpoczynał jako koordynator ds. szkoleń, w czasach gdy zarządzał nią jego ojciec. Z czasem współtworzył ofertę firmy. Aktualnie nią zarządza. Dzięki ogromnemu wsparciu ludzi, którymi się otacza, nie straszne mu są żadne przeciwności. 1 marca 2020 r. w ramach rozwoju firmy wprowadził do oferty nową usługę pomiarów środowiska pracy.

Bernarda Kuśmierz – Pełnomocnik Zarządu ds. organizacji - współwłaściciel
Z zamiłowania pasjonatka zdrowego stylu życia, uczestniczka kursów traktujących o organizmie człowieka w kraju i za granicą. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie dietoterapii. Posiada ugruntowaną wiedzę w zakresie zasad odżywiania oraz naturalnych sposobów utrzymania dobrej kondycji zdrowotnej. Zdobytą wiedzę stosuje na co dzień, chętnie gotując zdrowe posiłki, które dodają energii na każdy dzień wszystkim członkom rodziny. Studia magisterskie kończyła na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, które dały podwaliny do części zadań wykonywanych w firmie SANNORT Sp. z o. o. Przygodę z pracą w firmie szkoleniowej rozpoczęła w 1997, która trwa bez przerwy do dzisiaj. Mama Janka.

Katarzyna Nowocień – Dyrektor Ośrodka Kształcenia Ustawicznego SANNORT Sp. z o. o.
Z zamiłowania pasjonatka szydełka i wszelkich kolorowych nitek. Dumna mama Julka i wulkan energii. Absolwentka studiów pedagogicznych, które wkomponowują się w charakter branży SANNORTu, tj. EDUKACJA i ROZWÓJ. Nadzorując i organizując szkolenia umiejętności pedagogiczne są przecież niezbędne. Zasada, którą kieruje się w życiu brzmi:„nie chodzi o czekanie, aż burza minie. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu”.

Adrian Lis – koordynator ds. szkoleń - przedstawiciel regionalny pomiarów środowiska pracy
Z zamiłowania historyk – amator, stale poszerzający swoją wiedzę w szczególności z okresu średniowiecza. Pasjonat podróży po Polsce i Europie, zawsze chętny do zobaczenia nowych miejsc i poznania ich historii. Kibic wszystkich dyscyplin sportowych, w których startuje reprezentacja Polski. Zatrudniony w firmie od 2018 r. jako koordynator ds. szkoleń, z czasem instruktor części praktycznej na kursach operatorów wózków jezdniowych. Od 2020 roku przedstawiciel regionalny w zakresie pomiarów środowiska pracy.

Alina Kozioł – Główna Księgowa


Oddział firmy /Lublin/

Katarzyna Mańka – Dyrektor Oddziału
Anna Banaszek – zastępca Dyrektora
Małgorzata Mazowiecka – wykładowca/instruktor kursów zawodowych
Monika KojtychMałocha – koordynator ds. szkoleń
Jarosław Madej – koordynator ds. szkoleń

SANNORT Sp. z o.o. ponadto współpracuje z:
 
  • specjalistami ds. BHP,
  • inspektorami pracy,
  • ratownikami medycznymi,
  • strażakami,
  • prawnikami,
  • byłymi pracownikami Urzędu Dozoru Technicznego oraz Transportowego Dozoru Technicznego,
  • wykładowcami/instruktorami kursów zawodowych,
  • trenerami/instruktorami z branż: budowlanej, wentylacyjno-klimatyzacyjnej, energetycznej, spawalniczej, kosmetycznej, fryzjerskiej, kulinarnej i innej

Zespół współpracujących z firmą osób to TEAM na dobre i na złe – o najwyższych kompetencjach, ponieważ SZKOLIMY Z PASJĄ.

ZGŁOŚ SIĘ NA SZKOLENIE

Formularz zgŁoszeniowy

Sannort

Zaufali nam m.in.:

Jesteśmy partnerem Polskiej Grupy BHP